Kaymakamımız Sayın Muhammed Sait BAYTOK, karne dağıttı.
 
2018–2019 eğitim-öğretim yılının 1.döneminin sona ermesi nedeniyle 18.01.2019 Cuma günü saat 09.30’de İlçemiz Şehit Şemsettin Bey İlkokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.
 
Karne dağıtım törenine İlçe KaymakamımızSayın Muhammed Sait BAYTOK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat AYMAK, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
 
Sayın Kaymakamımız öğrencilerimizin karne heyecanını ve mutluluğunu paylaştılar sınıflarına girerek öğrencilerin karneleri ile takdir ve teşekkür belgelerini verdi.
 
Kaymakamımız karne dağıtım töreninde yaptığı konuşmasında “Öğrencilerimizin yarıyıl tatilini dinlenerek geçirmelerini, tatilde bol bol kitap okumalarını, ailelerinin gözetiminde arkadaşları ile bolca oyun oynamalarını, kendilerini 2. Döneme daha iyi hazırlamaları” tavsiyesinde bulunarak, "2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının 1. Döneminin başarı ile tamamlanmasında emeği geçen tüm öğretmen, okul yöneticisi, öğrenci ve velilerimizi kutlarım. Öğrencilerimizin güzel ve verimli bir tatil dönemi geçirmelerini ve varsa karnelerindeki düşük notlarına üzülmeden düzeltmek için gerekli çabayı sarf etmelerini tavsiye ediyorum.”