Kaymakamımız Sayın Muhammed Sait Baytok Şehit Yusuf Parlak Çok Programlı Anadolu Lisesi bünyesine kazandırılan Kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi.
 
 Eğitim  Tokat projesi kapsamında  okul idaresi ve ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının gayretli çalışmaları meyveye dönüştü ve iki bin beş yüz on iki  kitap okulumuza ulaştı.
 Kaymakamımız Sayın Muhammed Sait Baytok İlçemiz Şehit Yusuf Parlak  Çok Programlı Anadolu Lisesi okul idaresi, öğretmenler ve ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla temin edilen iki bin beş yüz on iki kitabın yer aldığı okul kütüphanesinin 10 Nisan 2019 Çarşamba günü açılışını gerçekleştirdi
  Konularına göre raflara yerleştirilerek öğrencilerimizin istifadesine sunulan kitaplar için öğrencilere yönelik konuşan Kaymakamımız Sayın Muhammed Sait Baytok “ Kitapların okulumuza kazandırılması ve  bu kütüphanenin açılışı elbette önemli. Bundan daha da önemlisi siz öğrencilerimizin bu kitapları okumasıdır.”  dedi.
    Açılış törenine Kaymakamımız Sayın Muhammed Sait Baytok, Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aymak, okul yönetimi, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.